Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj256
mod_vvisit_counterWczoraj318
mod_vvisit_counterTen tydzień758
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2145
mod_vvisit_counterTen miesiąc7097
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9942
mod_vvisit_counterWszystkie1822317
Home
'Zauważyliście nieciągłość w numeracji zarządzeń Burmistrza? Przez poprzednie miesiące ładnie się wszystko układa, możemy poczytać co władza zarządza, wszystko jest jawne, czuję się poważnie traktowany i dobrze informowany. A nagle przeskok: zarządzenia urywają się na nr 250, potem mamy nr 270, a potem nr 310. Jeśli dobrze liczę, brakuje 60 numerów. Co takiego tajnego Pan Burmistrz zarządził, o czym mieszkańcy nie mogą się dowiedzieć?

Wygląda to tak, jakby ktoś chciał coś przed mieszkańcami ukryć; czy podjęte zostały jakieś niepopularne decyzje, których lepiej nie nagłaśniać? No bo chyba nie chodzi o bałagan organizacyjny takich rozmiarów, że komuś odpowiedzialnemu za wieszanie zarządzeń na BIP umknęło 60 pozycji...'

 

Autor: Piter

Więcej...

Komentarze   

 
-1 #4 katja 2012-01-31 15:06
Cytuję Fan Toszka:
Wy to wszystko chcielibyscie wiedzieć-jak sie robi dobry biznes to po cichu,żeby coś z tego mieć. Wiecia np.ile Burmistrz Kupczyk skasowal do swojej kieszeni za projekt unijny realizowany w szkolach, ktory pilotowal Burmistrz Zarzycki? Niewiele- tylko 35000zl naleznego honorarium.Sam sie dorabia na szkolach a etaty sprzataczek i sekretarek zredukowal.Chcial jeszcze kucharki pozwalniac,"Skasował do swojej kieszeni 35000zł"? Fan Toszka, masz jakiś dowód, najlepiej pisemny, na potwierdzenie Twoich słów? Skąd wziąłeś takie informacje?
 
 
-3 #3 Wujek 2011-09-28 00:24
Do "Piter"
Widocznie trzeba się pogodzić z tym że ciągłość numeracji to nie dla nas tylko dla urzędników... oni muszą mieć pewnie po kolei bo jakby to wyglądało jakby mieli tak jak my do wiadomości.
Te braki w numeracji to prawdopodobnie winne te mrówki nowe amerykańskie albo korniki co do nas docierają:)
 
 
-2 #2 Piter 2011-09-27 07:58
Z tym zarobkiem przy pojekcie to wyszlo jakby przpadkiem, bo zauważ, że kiedy projekt pisali raczej malo komu śnilo się, że Grzegorz Kupczyk zostanie burmistrzem.

A mnie niezmiennie interesuje, gdzie wyparowalo te 60 zarządzeń i co w nich bylo. Jedyne wytlumaczenie do przyjęcia (choć to bylby obciach) to przejsciowe problemy techniczne. Każde inne wytlumaczenie - to ściema.
 
 
+1 #1 Fan Toszka 2011-09-26 22:41
Wy to wszystko chcielibyscie wiedzieć-jak sie robi dobry biznes to po cichu,żeby coś z tego mieć. Wiecia np.ile Burmistrz Kupczyk skasowal do swojej kieszeni za projekt unijny realizowany w szkolach, ktory pilotowal Burmistrz Zarzycki? Niewiele- tylko 35000zl naleznego honorarium.Sam sie dorabia na szkolach a etaty sprzataczek i sekretarek zredukowal.Chci al jeszcze kucharki pozwalniac,
 
FAZA KSIĘŻYCA